Potrebujete rýchlu radu? Ozvite sa nám na +421 902 670 377 alebo napíšte nám!

AKO SI SPRÁVNE NASTAVIŤ NEŽIVOTNÉ POISTENIE A ZÍSKAŤ POISTNÉ PLNENIE V PRÍPADE POISTNEJ UDALOSTI

Ochrana majetku

Ochraňovať majetok je pre nás všetkých dôležité a úplne prirodzené. Väčšina ľudí sa obáva jeho odcudzenia, no existuje množstvo iných rizík, ktoré Vás dokážu pripraviť o majetok, napr.:

  • platobná neschopnosť v podnikaní,
  • ​škoda spôsobená prírodným živlom, 
  • škoda spôsobená “neprajníkom” - stačí, aby niekto, kto Vás "nemusí", uskutočnil proti Vám určité kroky - napr. ak podnikáte, môže poslať podnet kontrolným úradom…

Pri týchto nebezpečenstvách neviete predvídať výšku škody. Ak sa suma vyšplhá do závratných čísel, ľahko sa môže stať, že prídete o svoju nehnuteľnosť alebo iný majetok.

 

Právna ochrana k PZP a inému poisteniu

Našim klientom poskytujeme benefit právnej ochrany ku každému typu poistenia bez ohľadu na to, či ide o novouzatvorené alebo existujúce poistenie. 

S právnou ochranou k poisteniu máte istotu, že v prípade zamietnutia plnenia poistnej udalosti zo strany poisťovne Vás budeme zastupovať a komunikovať s ňou o Vašich nárokoch.

Právna ochrana je pre Vás dôležitá napr. ak :

  • spod kolies cudzieho vozidla odskočil kamienok a poškodil Vaše čelné sklo, poisťovňa
  • vypočíta všeobecnú hodnotu vozidla nižšiu ako je v skutočnosti,
  • škodovú udalosť na vozidle spôsobí vodič, ktorý k vozidlu nemá uzatvorené PZP (vedeli by ste ďalej postupovať tak, aby ste neutrpeli finančnú škodu a nemuseli si škody hradiť sami?),
  • poisťovňa bude tvrdiť, že škoda sa nemohla stať tak, ako ju popisujete, a tak nebudete vedieť získať od škodcu, resp. poisťovne niekoľko sto alebo tisíc eur. 

Pre spokojnosť našich klientov robíme maximum, a preto im ku všetkým službám v rámci projektu ochrana+ poskytujeme právnu ochranu ako benefit.  

 

Zastupovanie pri daňovej kontrole

Položte si otázku: „Som múdrejší ako moje peniaze alebo moje peniaze sú múdrejšie ako ja?“. Ak si nie ste istý, u nás ste na správnom mieste.

V rámci nášho informačného procesu implementujeme právny rozmer, a to najmä v súvislosti s ochranou práv klientov, pretože klienta v tejto oblasti všetci vnímajú ako slabšiu stranu. So správnymi informáciami sa však dostáva do výhodnejšej pozície. Dbáme na to, aby klient rozumel nielen svojim finančným programom, ktoré má uzatvorené, ale tiež na to, aby poznal možnosti efektívneho nakladania so svojimi peniazmi. So základnými znalosťami z oblasti financií sa človek ľahšie vyhne negatívnym javom a problémom dnešnej doby, obzvlášť zhodnocovaniu úspor s úrokom pod úroveň inflácie, zadlžovaniu sa úvermi s neprimeranými úrokovými sadzbami či nečestným praktikám rôznych finančných inštitúcií a poradcov.    

Všetky práva vyhradené © 2023 advholding.sk