Potrebujete rýchlu radu? Ozvite sa nám na +421 911 456 760 alebo napíšte nám!

Šport

 

Spúšťame projekt podpory športu "Ekonomicky podporujeme slovenský šport"

Množstvo športových klubov na Slovensku v súčasnosti bojuje o prežitie, keďže finančná podpora zo strany štátu, ako aj zo strany sponzorov je častokrát neistá a nepostačujúca. Práve to bol hlavný dôvod, prečo sme sa rozhodli odštartovať projekt podpory športu pod názvom Ekonomicky podporujeme slovenský šport, ktorého cieľom je podporovať a rozvíjať športové kluby so zameraním na futbal, tenis, hokej, basketbal, florbal, volejbal a iné športy v rámci celého Slovenska prostredníctvom výkonnostného sponzoringu.

Základným princípom výkonostného sponzoringu je efektívne využívanie produktov a služieb z portfólia našej spoločnosti, vďaka čomu klub, rodičia detí, ale i hráči ušetria množstvo peňazí v rodinnom rozpočte a zároveň získajú odmenu vo forme podpory športu. U nás sa navyše vedia uplatniť aj hráči bez ohľadu na vzdelanie, pretože vytvárame podmienky a príležitostí pre všetkých. Športové kluby tak majú jedinečnú možnosť stať sa akcionárom našej spoločnosti a podieľať sa na jej obrate, zisku a majetku. 

Do projektu podpory športu sa v uplynulom roku zapojil aj MFK Stará Ľubovňa, klub s takmer 100-ročnou tradíciou. Ten získané financie práve prostredníctvom výkonnostného sponzoringu využil na rekonštrukciu priestorov a prestupy hráčov. „Zveľadili sme futbalovú infraštruktúru, zároveň plánujeme vybudovať relaxačno-regeneračné centrum a fitness centrum. To znamená, že robíme všetko pre rozvoj talentovanej mládeže,“ prezradil Ján Fröhlich, prezident MFK Stará Ľubovňa a bývalý vynikajúci stopér.

Aj váš klub potrebuje finančnú podporu? Vyplňte registračný dotazník a my vám s radosťou vysvetlíme, ako na to!

REGISTRAČNÝ DOTAZNÍK: https://plus.advholding.sk/dotaznik/registracny-dotaznik-projekt-podpora-sportu?ref=55f3d602ad

Ján Frӧhlich

prezident MFK Stará Ľubovňa 

e-mail: mfkstaralubovna@gmail.com

tel.: + 421 904 184 727 

Mgr. Róbert Ujčík

právnik spoločnosti adv j.s.a. a hráč MFK Stará Ľubovňa

e-mail: robert.ujcik@advpartner.sk

tel.: +421 908 319 896

Nikolas Kačmarčík

spolupracovník adv j.s.a. a hráč MFK Stará Ľubovňa

e-mail: nikolas.kacmarcik@advpartner.sk

tel.: +421 903 952 846

Samuel Kačmarčík

spolupracovník adv j.s.a. a hráč MFK Stará Ľubovňa

e-mail: samuel.kacmarcik@advpartner.sk

tel.: +421 917 239 434

Všetky práva vyhradené © 2021 advholding.sk