Potrebujete rýchlu radu? Ozvite sa nám na +421 902 670 377 alebo napíšte nám!

Šport

 

Spustili sme projekt podpory športu "Ekonomicky podporujeme slovenský šport"

Množstvo športových klubov na Slovensku v súčasnosti bojuje o prežitie, keďže finančná podpora zo strany štátu, ako aj zo strany sponzorov je častokrát neistá a nepostačujúca. Práve to bol hlavný dôvod, prečo sme sa rozhodli odštartovať projekt podpory športu pod názvom Ekonomicky podporujeme slovenský šport, ktorého cieľom je podporovať a rozvíjať športové kluby so zameraním na futbal, tenis, hokej, basketbal, florbal, volejbal a iné športy v rámci celého Slovenska zapojením sa do aktuálne prebiehajúcich kampaní.

Jednou z nich je v súčasnosti aj kampaň Union zdravotná poisťovňa, do ktorej sa okrem iných športových klubov zapojil aj MFK ADV Stará Ľubovňa prostredníctvom zástupcov svojho futbalového klubu, ktorí spolupracujú s Union zdravotnou poisťovňou uzatváraním nových alebo zmenových prihlášok. Každý, kto sa stane poistencom Union zdravotnej poisťovne, získa viac než 70 nadštandardných benefitov pre seba a celú rodinu v sume viac ako 1 460 € ročne a navyše podporí svoj športový klub.

Union zdravotná poisťovňa pôsobí na slovenskom trhu viac ako desať rokov, pričom čerpá zo skúseností holandskej materskej spoločnosti Achmea s 50-ročnou tradíciou. Ponúka svojim poistencom najviac zdravotných benefitov spomedzi všetkých zdravotných poisťovní ako 100 € na zuby pre všetkých, 100 € na zdravý zrak pre všetkých,  príspevok až do 1200 € na umelé oplodnenie, vitamínové doplnky pre darcov krvi, licencovanú pôrodnú asistentku, deťom uhrádza doplatky za lieky a dietetické potraviny a iné. V Union zdravotnej poisťovni si vyberie každý bez rozdielu veku, pohlavia alebo dĺžky poistenia. Všetky výhody Union zdravotnej poisťovne nájdete tu.


 

Staňte sa aj vy poistencom Union zdravotnej poisťovne:

 

Do projektu podpory športu sa v uplynulom roku zapojil aj MFK ADV Stará Ľubovňa, klub s takmer 100-ročnou tradíciou. Ten využil získané financie na rekonštrukciu priestorov a prestupy hráčov.  „Zveľadili sme futbalovú infraštruktúru, zároveň plánujeme vybudovať relaxačno-regeneračné centrum a fitness centrum. To znamená, že robíme všetko pre rozvoj talentovanej mládeže,“ prezradil Ján Fröhlich, prezident MFK ADV Stará Ľubovňa a bývalý vynikajúci stopér. Viac sa dozviete po zhliadnutí videa.

Aj váš klub potrebuje finančnú podporu? Vyplňte registračný dotazník a my vám s radosťou vysvetlíme, ako na to!

REGISTRAČNÝ DOTAZNÍK: https://plus.advholding.sk/dotaznik/registracny-dotaznik-projekt-podpora-sportu?ref=55f3d602ad

 

V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte kontaktovať našu infolinku +421 948 131 739.

 

Všetky práva vyhradené © 2023 advholding.sk