Potrebujete rýchlu radu? Ozvite sa nám na +421 911 456 760 alebo napíšte nám!

zdravie+

Vedeli ste, že to, akým spôsobom žijete ovplyvňuje Vaše zdravie až na 80 % ? 

Udržiavajte sa spolu s nami v dobrej zdravotnej kondícii (nielen) užívaním vhodných doplnkov stravy a používaním produktov s vysokým obsahom účinných prírodných látok. Za dodržiavanie zásad zdravého životného štýlu sa Vám telo odmení nielen zdravím, ale aj dobrým pocitom. Navyše, používanie produktov vyrobených z prírodných surovín má minimálny dopad na životné prostredie. Ozdravíte nielen seba, ale prispejete aj k zdraviu našej planéty. 

DuoLife

Výživové doplnky DuoLife obsahujú kompletné prirodzene sa vyskytujúce organické zložky. Na ich výrobu sa používajú plodiny bez GMO, pestované bez pesticídov a herbicídov. V procese výroby sa nepoužíva tepelné spracovanie, vďaka čomu si suroviny zachovajú všetky zdraviu prospešné látky. Výrobky sú uchované v 100% prirodzených sklenených obaloch, ktoré sa uzatvárajú paskalizáciou. Paskalizácia je jedinný spôsob, ktorý zachováva sterilitu výrobku bez zmeny jeho parametrov. Vstrebateľnosť produktov DuoLife je až o 95% vyššia oproti štandardným produktom z lekárne, a preto pocítite prvé výsledky už po 1 týždni užívania. 

Posilnite si imunitu a ochráňte pred chorobou nielen seba, ale aj svojich blízkych.

DuoLife VitaC

Zložený z prírodných látok, ktoré posilňujú imunitný systém a udržiavajú optimálny stav organizmu. Tento produkt obsahuje jediný v plnej miere prirodzený vitamín C, ktorý vďaka svojej výnimočnej forme zaručuje 100 % dennú dávku tohto vitamínu. Obsahuje acerolu, ružu šipovú a jahody CamuCamu. Iba jeden plod aceroly ukrýva rovnaké množstvo vitamínu ako v jeden kilogram citrónov. Zároveň je aj silným antioxidantom, ktorý spružňuje pokožku a chráni pred starnutím. Ruža šípová obsahuje až 30 - 40x väčšie množstvo vitamínu C ako citrusy. Jej plody poskytujú ľahko stráviteľné vitamíny, organické kyseliny, minerálne soli a antioxidanty posilňujúce celý organizmus. V 100 g jahôd CamuCamu sa nachádza min. 2500 mg prirodzeného vitamínu C. Sú bohatým zdrojom antioxidantov a prispievajú k posilneniu celého imunitného systému. 

DuoLife Medical Formula BorellisPro® 

Obsahuje starostlivo vybrané látky stimulujúce imunitný systém organizmu a zmierňujúce účinky uhryznutia kliešťom. Zároveň podporujú činnosť srdca, udržiavajú správnu hladinu cholesterolu a starajú sa o zachovanie dobrého stavu kĺbov a kostí. Prírodné látky chránia bunky pred pôsobením voľných radikálov, a tak pozitívne pôsobia na stav kože a spomaľujú proces starnutia.

DuoLife Medical Formula ProSelect®

Efektívne vyrovnáva počet voľných radikálov, ktoré sa nachádzajú v krvi a pozitívne ovplyvňuje zvýšenie antioxidačných vlastností. Je bohatým zdrojom polyfenolov, oxoindolových alkaloidov, triesloviny, sterolov a acetogeninov. Patentovaná receptúra vybraných prírodných zložiek sa stará o nervový a imunitný systém. Zabezpečuje nielen dostatok energie počas dňa, ale dodáva energiu aj organizmu, ktorý ju potrebuje pre jeho správne fungovanie. Účinne bojuje proti voľným radikálom, významne sa podieľa na zachovaní mladého vzhľadu a spomalení procesu starnutia.

DuoLife RegenOil Liquid Gold™ 

Jeden z najkvalitnejších olejov lisovaných za studena v sebe ukrýva zmes trinástich rastlinných olejov s antioxidačnými účinkami. Je cenným zdrojom nevyhnutných mastných kyselín, nazývaných aj vitamín F. Obsahuje tiež prírodné vitamíny K2 MK7 a D3 priaznivo ovplyvňujúce fyziologické procesy a podporujúce zdravie. Vitamín K prispieva k správnej zrážanlivosti krvi a napomáha k udržaniu zdravých kostí. Hlavnou biologickou funkciou vitamínu D je udržanie správnej hladiny vápnika a fosforu v krvi a pomáha aj pri prisvojovaní vápnika, ktorý je nevyhnutný pre zachovanie silných a zdravých kostí.

Sada DuoLife Deň a Noc 

Pomáha pri udržiavaní správneho cirkadiánneho rytmu, pohlcuje voľné radikály, zmierňuje príznaky menopauzy, upravuje metabolizmus a pomáha pri odstraňovaní jeho škodlivých produktov. Stimuluje imunitný systém, prispieva k účinnej regenerácii a vitalite, udržuje správnu hladinu cukru v krvi, stabilizuje hladinu cholesterolu a je skvelým pomocníkom pri stavoch chronickej únavy. Zlepšuje stav pokožky a vlasov, spomaľuje rast rakovinových nádorov a obnovuje rovnováhu vegetatívneho systému.

Duolife MyBlood 

Udržiavia správny stav červených krviniek a podporuje proces tvorby krvi. Je bohatým zdrojom vitamínov a minerálov nevyhnutných pre správnu funkciu organizmu.

DuoLife Chlorofil

Výnimočné zloženie z prírodných surovín očisťuje organizmus od toxínov a alkalizujú vnútorné prostredie organizmu. Pravidelné užívanie preventívne pôsobí voči rozmnožovaniu mikróbov a húb, posilňuje imunitný systém, podporuje regeneráciu a rekonvalescenciu organizmu, ktorý je pod vplyvom dlhodobého stresu alebo iných zaťažujúcich okolností.

DuoLife Sunvital Natural Kids Formula

Prírodné látky stimulujú imunitný systém detí a prispievajú k správnemu rozvoju mladého organizmu. Obsahuje červené hrozno, ktoré je cenným zdrojom vitamínov a minerálov podporujúcich imunitu, šípku s vysokým obsahom vitamínu C, med, ktorý obsahuje flavonoidy dôležité pre zachovanie biologickej rovnováhy a bazu čiernu s množstvom vitamínu C, ktorý stimuluje syntézu kolagénu. V zložení nájdete aj acerolu, ktorá je hlavným zdrojom antioxidantov, africký muškát pozitívne vplývajúci na dýchaciu sústavu, kôstky tekvice obsahujúce viacnenasýtené mastné kyseliny, cesnak, ktorý je zdrojom alínu a právenku latnatú stimulujúcu imunitnú sústavu.

Dr. Nona 

Produkty Dr. Nona v sebe kombinujú silu archebaktérie, bylín, regeneračnú silu Mŕtveho mora a aromaterapie. Táto neobvyklá kombinácia vytvára jedinečnú formulu Halo Complex ™, ktorá prispieva k  regenerácii organizmu, spomaľuje starnutie a chráni organizmus pred škodlivými vplyvmi prostredia. Výživové doplnky sú vynikajúcim zdrojom stavebných látok pre poškodené bunky, obnovujú správne fungovanie imunitného systému a celého organizmu. Taktiež eliminujú pôsobenie voľných radikálov, pozitívne vplývajú na správnu látkovú výmenu, odstraňujú rádioaktívne látky posilňujú srdcovo-cievny, nervový a vylučovací systém. 

Soupseen 

Regeneračná polievka je výborným zdrojom antioxidantov, ktoré ochraňujú organizmus pred pôsobením voľných radikálov, posilňuje imunitný systém a stabilizuje cholesterol. Pomáha pri respiračných chorobách, ochoreniach kardiovaskulárneho systému a podporuje peristaltiku čriev. Normalizuje látkovú výmenu a je nápomocná aj pri redukcii telesnej hmotnosti. Počas hektických dní poslúži aj ako plnohodnotná rýchla porcia jedla. 

Pulmoseen

Vitamín C a vitamín E, betakarotén, zinok, selén, kukuričný olej a soľ Mŕtveho mora, ktoré tento doplnok obsahuje, pomáhajú pri liečbe pľúcnych ochorení rôzneho pôvodu a priebehu a pri srdcovo-cievnych ochoreniach. Pulmoseen stimuluje imunitu, zlepšuje celkový zdravotný stav a zvyšuje tonus organizmu.

Okseen

Produkt vyniká vysokou antioxidačnou aktivitou a vďaka vitamínu E, selénu a soli z Mŕtveho mora predchádza vzniku rôznych ochorení. Je vhodný najmä pri srdcových a cievnych ochoreniach, cukrovke, taktiež pri zvýšenej fyzickej a psychickej záťaži, poruchách krvného obehu, ochoreniach pečene a žlčníka. Spomaľuje proces starnutia a zrýchľuje uzdravie pri respiračných ochoreniach či vírusových infekciách.

Imunseen 

Komplexný prípravok obsahujúci výťažok z bazy čiernej, vitamín C a zinok stimuluje imunitný systém, čím efektívne chráni pred nachladnutím a chrípkou. Odporúča sa užívať previdelne a dlhodobo a je vhodný pre staršie i mladšie ročníky. 

Chcete si posilniť imunitu alebo zlepšiť svoj zdravotný stav? Neváhajte nás kontaktovať. 

Sledujte nás aj na facebooku

Všetky práva vyhradené © 2021 advholding.sk